Start Serwis

pewnie i zawsze na czas

serwis

 

Zlecenia przyjmowane są telefonicznie w godzinach pracy biura - od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

W innych terminach prosimy o kontakt poprzez formularz zgłoszeniowy w dziale kontakt lub pocztą na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Obsługiwane marki : Ricoh, Konica Minolta, Nashuatec, Gestetner, Lanier, Danka, Rex Rotary, OCE, HP i Canon

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest bezawaryjne działanie urządzeń biurowych i sprzętu komputerowego w Państwa firmie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz nieustannemu podnoszeniu jakości usług, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Zapewniamy dojazd do uszkodzonego urządzenia, nowe i regenerowane części zamienne oraz wstępną wycenę przed naprawą.

W przypadku długotrwałych napraw zapewniamy urządzenie zastępcze.

Proponujemy Państwu podpisanie umowy serwisowej. Zgodnie z jej postanowieniami zapewniamy pełen serwis urządzenia przez cały czas trwania umowy rozliczając się za każdą wykonaną kopię. Stanowi to rozwiązanie dla firm szczególnie dbających o kontrolę kosztów w firmie chcących w sposób długoterminowy zaplanować wydatki na obsługę urządzeń biurowych.

Serwisujemy kserokopiarki i drukarki firm : Ricoh, Nashuatec, Canon, HP, Gestetner, Rex Rotary, Lanier, Danka oraz sprzęt komputerowy, urządzenia sieciowe i serwery.

Potrzebujesz wsparcia technicznego ? Skontaktuj się z serwisem lub działem informatycznym naszej firmy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.