Start Wielkoformatowa MP W2401
Ricoh Aficio MP W2401 - PROMOCJA - szerokoformatowe urządzenie wielofunkcyjne - Ploter - Copy Master

wielkoformatowe-promo

Chcesz wiedzieć więcej ? Skontaktuj się z działem handlowym naszej firmy.


Mamy przyjemność zaproponowania Państwu wielkoformatowej kserokopiarki - a jednocześnie wielkoformatowej laserowej drukarki i szerokoformatowego kolorowego skanera - jednym słowem wspaniałego szerokoformatowego wielofunkcyjnego systemu Ricoh Aficio MPW 2401 - w znakomitej cenie !

Jest to najnowsze dziecko Ricoh w rodzinie wielkoformatowych ploterów laserowych. Produkt ten skierowany jest głównie dla pracowni i biur projektowych, które potrzebują szybkiego i niezawodnego wydruku szerokoformatowego, w tym przypadku maksymalnie 914mm ( E+, 36'', A0+ ) dla wydruków typu CAD/GIS oraz dla centrów reprograficznych chcących swoim klientom zaproponować najwyższą jakość wydruku i kopii w dużym formacie, uzupełnionej o tak poszukiwany na rynku wielkoformatowy skan do pliku - w kolorze z zachowaniem niewielkich wymiarów urządzenia !

Aficio MP W2401, którą Państwu proponujemy, wyposażona jest w podajnik mieszczący 2 rolki papieru oraz stolik zapewniający tej wielkoformatowej maszynie odpowiednią wysokość i mobilność dzięki zastosowanym kołom.

W proponowanej przez nas cenie otrzymują państwo urządzenie gotowe do pracy - z tonerem, rolką papieru, zainstalowanymi opcjami drukarki i skanera. Żadnych ukrytych kosztów! Zapewniamy transport, wniesienie urządzenia, jego instalację w sieci LAN oraz krótkie szkolenie z obsługi.


aficio_mp_w2401 icon-color-off icon-print-opcja icon-scan-opcja icon-fax-off

Read More

Ricoh Aficio MP W2401 to szerokoformatowe urządzenia w kompaktowej obudowie. Za jego pomocą możesz w bezpieczny sposób kopiować, skanować, dystrybuować i archiwizować dokumenty. Najwyższej klasy opcjonalny kolorowy skaner i prędkość drukowania do 2,4 stronna minutę w formacie A0 zapewnią wzrost wydajności w każdym biurze projektowym. Urządzenia te obsługują różnego rodzaju formaty papieru od A4 do A0: możliwość konfiguracji dwóch roli papieru lub dodatkowej kasety na papier mieszczący 250 arkuszy (maksymalnie formatu A3).

  • Małe wymiary urządzenia.
  • Opcjonalny kolorowy skaner z różnorodnymi standardowymi funkcjami.
  • Łatwość obsługi – dotykowy panel LCD.
  • Najnowsze standardy zabezpieczeń.
  • Wysoka produktywność: 4,4 kopii na minutę (A1) i 2,4 kopii na minutę (A0).

sterowniki i wsparcie

broszura PDF


Podstawowe dane techniczne
model Aficio MP W2401
format A0+ (914mm)
prędkość

Aficio MP W2401 = 2,4 arkusza A0/min

pamięć 1 GB + 160 GB HDD
rozdzielczość 600 dpi
interfejs 1 x USB, 1 x Ethernet

UWAGA ! Szczegółowe dane techniczne oraz opis dostepnych modeli znajduje sie w ulotce PDF dostępnej na tej stronie. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z działem handlowym.