Start Plotery Laserowe Mono Oce TDS400 - wielkoformatowa kserokopiarka drukarka i skaner A0
Oce TDS400 - wielkoformatowa kserokopiarka drukarka i skaner A0
oce TDS400 icon-color-off icon-copy-on icon-print-on icon-scan-on icon-mbmin-3

Read More

Read MoreRead More

Urządzenie OCE TDS400 zwiększa wydajność dzięki pracy równoległej, umożliwiającej jednoczesne drukowanie i skanowanie oraz podawanie nośnika w trybie on - line z wielu rolek. Odpowiedzialny za to jest kontroler, który buforuje i zapisuje zadania niezależnie, zmniejszając przy tym obciążenie sieci i minimalizując straty czasu.
Dzięki wyjątkowej niezawodności wpływającej na wydłużenie czasu pracy oraz wydajności dwóch arkuszy formatu A0 na minutę, niezależnie od obciążenia lub złożoności pliku - można dotrzymać każdego terminu.
Unikatowa jakość rozdzielczości 600 dpi zapewnia doskonałe renderowanie nawet rysunków 3-D i skomplikowanych grafik.
Każdy wydruk może dzięki temu uzyskać profesjonalny wygląd i pomóc w wygraniu przetargu lub przekonaniu klienta podczas prezentacji pomysłu.
Dodatkowo funkcja Océ Image Logic, która automatycznie polepsza parametry skanowanych obrazów, zapewnia wysoką jakość również w przypadku kopiowania i skanowania do pliku.


 

sterownik WPD
specyfikacja PDF
Podstawowe dane techniczne
model

Oce TDS400

format A0+
prędkość

3 metry bieżące/min

pamięć

od 256mb do 1GB (w zależności od typu kontrolera PLC) + 2HDD

rozdzielczość 600 dpi; skan 400 dpi
interfejs

Ethernet (RJ45)

UWAGA ! Szczegółowe dane techniczne oraz opis dostepnych modeli znajduje sie w ulotce PDF dostępnej na tej stronie. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z działem handlowym.