Wynajem kserokopiarek

Łatwo, szybko i tanio

WYNAJEM URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH

Korzyści wynikające z umowy dzierżawy

120 zł netto/m-c

opłata za wynajem kopiarki

3000 szt.

ilość bezpłatnych kopii zawarta w czynszu

4 grosze za A4

koszt kopii/wydruku powyżej limitu

Podane tutaj ceny i ilości wydrukowanych stron są przykładowe i odnoszą się do wynajęcia / dzierżawy kserokopiarki czarno-białej.

Oczywiście wynajmujemy również kopiarki kolorowe, skanery, drukarki laserowe, a od niedawna również plotery – czyli atramentowe lub laserowe drukarki wielkoformatowe.

Każda umowa dzierżawy jest konstruowana w oparciu o urządzenie, które według naszego doświadczonego konsultanta najlepiej będzie spełniało Twoje oczekiwania. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z jedno lub wielofunkcyjnymi urządzeniami drukującymi i nie jesteś pewien czego potrzebujesz, to nie martw się – w trakcie trwania umowy dzierżawy możesz wymienić wynajmowana drukarkę na inną, która lepiej spełni Twoje wymagania.

Kserokopiarki, które oferujemy, mogą być wyposażone w dodatkowe moduły zapewniające np. sortowanie, zszywanie, wykonywanie broszur, druk na papierze o różnych gramaturach, dodatkowe szuflady na papier i wiele innych. Wszystko po to, aby jak najlepiej dopasować kopiarkę do wymagań jakie przed nią stawiasz.

Musisz również wiedzieć, że nie pobieramy dodatkowych opłat za wykonywane na urządzeniach wielofunkcyjnych skany. Warunkiem jest podpisanie umowy z ustalonym na stałe miesięcznym czynszem. Prawie wszystkie kserokopiarki – zarówno kolorowe jak i monochromatyczne, oferowane przez nas do wynajęcia, posiadają kolorowy skaner – czy to nie jest fantastyczne? Wynajmujesz maszynę i zupełnie za darmo możesz archiwizować swoje dokumenty.

Kserokopiarki wynajmujemy głównie w Poznaniu i Wielkopolsce, ale nie martw się, jeśli mamy do Ciebie trochę dalej. Często pracownicy naszej firmy podróżują po całej Polsce zapewniając serwis w naszych urządzeniach wielkoformatowych, dlatego niewykluczone, że uda nam się dostarczyć Ci urządzenie w Twojej lokalizacji. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Zadzwoń!

Na koniec napisze Ci jeszcze o zupełnej nowości – tego nie znajdziesz nigdzie indziej. W ramach umowy wynajmu kopiarki otrzymujesz od nas zapewnienie, że po jej zakończeniu lub podczas wymiany na inne urządzenie, dysk twardy zostanie w bezpieczny sposób wymazany i sformatowany, zanim drukarka trafi do kolejnego klienta. Jak ważne jest bezpieczeństwo danych przechowywanych na dyskach twardych w wielofunkcyjnych urządzeniach drukujących chyba nie muszę Cię przekonywać. Więcej informacji na temat bezpieczeństwa środowiska druku znajdziesz w artykułach na naszym blogu lub na stronie o usługach IT.     

Opłata za wynajem kserokopiarki obejmuje

urządzenie gotowe do pracy i jego transport

materiały eksploatacyjne

przeglądy oraz naprawy serwisowe

dojazdy

 

Po podpisaniu umowy oczekujemy od Twojej firmy tylko kilku niezbędnych rzeczy – a więc: gniazdka z prądem 🙂 i wskazania miejsca, w którym możemy podpiąć wynajmowaną drukarkę do Twojej sieci LAN.

Urządzenia drukujące zawsze dostarcza przeszkolony pracownik – informatyk, który poradzi sobie z konfiguracją Twojej sieci i samej drukarki, jednak jeśli Polityka Bezpieczeństwa Twojej firmy tego wymaga – konieczna może okazać się obecność firmowego informatyka.

Zapewniamy kabel sieciowy dowolnej długości … no może powiedzmy do 100 metrów, oraz kilka kartek papieru – na start.

Tak naprawdę papier to jedyna rzecz którą musisz zapewnić sam, choć i to nie do końca, ponieważ możemy się tym zająć, jeśli chcesz aby Twoja umowa dzierżawy kserokopiarki obejmowała również ten aspekt.

Jeśli jeszcze coś jest dla Ciebie niejasne, nie wahaj się i zadzwoń lub napisz do nas.

WYNAJEM KSEROKOPIAREK

Brak ukrytych opłat dodatkowych

Możliwość bezpłatnej wymiany wynajmowanego urządzenia na bardziej wydajne podczas trwania umowy najmu. W takich przypadkach cena czynszu ustalana jest indywidualnie. Szybkość realizacji zamówień i napraw serwisowych. Rozliczenie tylko jeden raz w miesiącu na podstawie stanu licznika urządzenia.

Możliwość dostarczania papieru w atrakcyjnych cenach.

Serwis

Obsługiwane marki

Skontaktuj się z nami

Copy Master S. j.

ul. Jaworowa 7
60-185 Skórzewo

Telefony:

+48 61 8200 530
+48 61 652 40 43
+48 61 652 51 18

Fax:
+48 61 8280 178
E-mail:
info@copymaster.pl